Nezařazené

Plány na rok 2019

Už jste stačili sepsat svá předsevzetí? Či je nějak porušit?

Ano vím, Jsou sice za námi již dva týdny v novém roce, ale já bilancuji až nyní. Když se tak ohlédnu za loňským rokem, myslím, že jsem si vedla docela dobře. Začala jsem podnikat  a založila blog. Věnuji se rodině, muži, ale i sama sobě. A to bylo mým hlavním cílem. Opět se věnovat sobě samé a začít realizovat své sny a nápady.

Cíl pro letošek je jasný. Rozšířit pole působení podnikání, zrealizovat nějaké další nápady a začít být víc finančně nezávislá.

Mám jeden sen. A říká se, že sny jsou od toho, aby se plnily. Tím mým, snad už od puberty, je napsat knihu pohádek. A já nyní prohlašuji, že to letos konečně dám. Už se mi v hlavě utvářejí nápady, co by jak mohlo vypadat. Dostávají reálnější obrysy, detaily. A tak je na čase se toho chopit a žhnout železo dokud je žhavé.

Také jsem se rozhodla šít. K Vánocům jsem dětem ušila pyžamožrouty (pytlík na pyžamo) a musím říci, že mě to velmi bavilo. I když mají spoustu chyb a vím, co by šlo udělat lépe, neodrazuje mě to. Naopak. Dodává mi to chuť do dalších stehů. Problém je akorát v tom, že se mi pokazil stroj. Nevadí. Pošlu do servisu a snad opět brzy pošlape jako hodinky. Téma k šití mám, teď sehnat materiál. Budu šít hrací podložky. Jednu pro kluka, druhou pro holku k narozeninám.

A moje čistě osobní nepracovní předsevzetí? Být klidnější a méně impulzivní. Jaké máte vy?

 

Sany

Franerova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *