Můj pohled na ...|Nezařazené

Potřeba více času

Konečně jsem dodělala resty a našla čas, abych zase napsala aspoň pár řádků textu.

Nevím, čím to je. Proč je pro mě den najednou tak krátký. Jestli si víc užívám času s mou maličkou, kterou začnu v září odvádět do školky a tudíž budu o čas s ní ochuzená nebo je to tím, že začínám tak nějak více pracovat, než bylo původně v plánu.. Netuším. Na jednu stranu jsem ráda, že mi zatím vše tak nějak vychází a mnohem lépe než jsem doufala. Dokonce už s mužem máme další plány a ne zrovna malé. Na stranu druhou je to vše hektické. Kde na to vzít čas?

Lili mi začíná pomalu, ale jistě stávkovat s odpoledním spánkem. Někdy nejde vůbec, jindy spí třeba jen hodinku. Kde jsou ty časy 2,5 hod klidu. Hmm no nic no.

Tak už je to „velká“ holka no. Oslavila své třetí narozeniny, na které si přála hlavně balonky a bílý dort. A my se její přání snažili splnit do puntíku. Balónků bylo po celé zahradě opravdu víc než dost a bílý dort měla taky. Nahoře byl sice posypán lentilkami, ale o to byla radost větší. Moje malá mlsounka. Jo kde je čokoládka, to může 🙂

Pracovat a být mámou, je náročnější, než jsem si myslela.

Jinak už opravdu začínám chápat, ty řeči, že když se máma vrátí po rodičovské do práce, má pocit že nestíhá. Já ráno vstanu, už vařím oběd a za chvíli ukládám děti. Když si konečně sednu, začnu dělat věci do práce a už je tady půlnoc a čas jít spát. A ráno znovu.

Někdy fakt padám na hubu, ale jindy je to o dost lepší.

A co musím říci, ty peníze navíc se vážně hodí. Nejen teď ,kdy dětem děláme nový dětský pokojíček, ale tak nějak všeobecně.

Takže hlavu vzhůru, ono si to časem sedne vše samo. Chce to jen asi lépe plánovat. Budu se na to muset zaměřit. Nebo co byste mi poradili vy? Jak na to, abych za den stihla víc?

Mějte se a užívejte léta

Sany

Franerova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *